KONST / Litografier / Färglitografi 16406051
nr 1640 6051
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Renar, "Cårå". Signerad, numrerad 239/310, snidad ram. Färglitografi, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 57x68 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:35:40
1.000 kr
1.100 kr
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak